ZŠ Dubí 2
Školní novinky

Novinky

více

Fotogalerie

Fotogalerie

více

Žákovská knížka

Bakaláři

více

Novinky

Roušky

Vážení rodiče,, ode dne 10. 9. 2020 je dle nařízení Ministerstva zdravotnictví povinností nosit roušky ve společných prostorách školy.

Více

Ozdravný pobyt – důležité!!!!

!

Vážení rodiče,

na základě stále se zhoršující koronavirové situace v ČR Vás informujeme, že jsme se rozhodli zrušit ozdravný pobyt v Poslově mlýně, který byl plánovaný na říjen tohoto školního roku.

Více

Činnost zájmových kroužků pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,
vzhledem ke koronavirové situaci a doporučení MŠMT oznamujeme, že od října školního roku 2020/2021 nebudou pořádány žádné zájmové kroužky pro děti. Pokud se situace zlepší, zahájíme činnost kroužků od 2. pololetí aktuálního školního roku.

Více
Stránka 1 z 2> >>

Přehled kroužků a doučování ve školním roce 2019/2020 na ZŠ Dubí 2

Kroužky a doučování 1. stupeň Školní rok 2019/2020

pondělí Výtvarný kroužek pro 1. třídu
11:45 – 12: 40 hod.
Dana Galyášová
  Doučování (ve spolupráci s PPP) pro 4. třídu
7:10 – 7:45 hod.
Dominika Nedvědová
úterý Předškoláček
15 – 16 hod.
Dana Galyášová
  Dramatický kroužek
13:30 – 14:30 hod.
Lucie Tuháčková
  Vaření pro 4. a 5. třídu
14 – 15 hod.
Anastázie Fialová
Dominika Nedvědová
Středa Doučování (ve spolupráci s PPP) pro 5. A
7:05 – 7:45 hod.
Lucie Tuháčková
  Doučování pro 1. – 2. třídu
11:45 – 12:45 hod.
Dana Galyášová
  Doučování – český jazyk
 
7:10 – 7: 40 hod.
Dana Burgerová
  Zumba
13:30 – 14:30 hod.
Lucie Kloučková
Lucie Vyskočilová
  Keramika
13:30 – 15:00
Petra Kolouchová
Čtvrtek Taneční kroužek
13 – 14 hod.
Dana Galyášová
  Doučování – matematika
7:10 – 7:40 hod.
Dana Burgerová
  Doučování (ve spolupráci s PPP) pro 3. třídu Anastázie Fialová
Pátek Deskové hry pro 5. třídu a 2. stupeň
14:00 – 15:30 hod.
Dominika Nedvědová
  Tvoření s dětmi
12:00 – 13:00
Lucie Kloučková

Kroužky a doučování 2. stupeň Školní rok 2019/2020

 

Den Čas Zaměření kroužku vedoucí Ročník
úterý 7:00 - 7:45 Příprava na přijímací zkoušky z matematiky Mgr. H. Mertlová 9. roč.
úterý 14:00 – 14:45 Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka Mgr. M . Hůlková 9. roč.
úterý 14:30 – 15:30 Moderní tanec pro holky i kluky L. Potužníková 6. – 7. roč.
středa 14:00 – 15:00 ,,Výtvarka“ Mgr. V. Bláhová 7. – 9. roč.
úterý  (dle potřeby a domluvy) 7:00 – 7:45 Doučování z angličtiny Mgr. F. Podroužek 8. a 9. roč.
středa 14:10 – 15:00 Břišní tance Bc. L. Kremlová 6. – 9. roč.
čtvrtek (dle potřeby a domluvy) 7:00 – 7:45 Doučování z fyziky, chemie a přírodopisu Ing. M. Knotková 6. - 9. roč.
středa 7:00 – 7:45 Doučování z angličtiny L. Potužníková 6. a 7. roč.
Pátek (na 1. stupni) 14:00 – 15:30 Deskové hry Mgr, D. Nedvědová 6. – 9. třída
úterý 14:00 – 15:00 Robotický kroužek Bc. L. Kosová 6. – 9. třída
dle potřeby dle domluvy Doučování z matematiky P. Zajícová 8. roč.